plenderu
images/grafa/meble.jpg

Meble

tworzymy meble na wymiar

View more
images/grafa/drzwi.jpg

Drzwi

bogata oferta drzwi

View more
images/grafa/szklo.jpg

Szkło

szkło ozdobne i dekoracyjne

View more

Szkło ozdobne – idealne do wykończenia wnętrz

Szkło w nowoczesnej aranżacji wnętrz ma bardzo szerokie zastosowanie. Elementy wykonane z tego tworzywa są niezwykle eleganckie i nadają indywidualny charakter pomieszczeniom. Poznaj nasze produkty wykonane ze szkła:

Drzwi szklane

 

Drzwi szklane stanowią doskonałą, ekskluzywną dekorację i wyposażenie wnętrz, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Ta oryginalna forma zwraca uwagę i idealnie wkomponowuje się w pomieszczenia.
Dla fanów tradycyjnych rozwiązań mamy w ofercie także drewniane drzwi wewnętrzne.

 

Zabudowy szklane

 

Oferujemy zabudowy szklane dla domów, urzędów, sklepów czy biurowców. Posiadamy szeroki asortyment okuć szkła, wykorzystujemy materiał o różnych parametrach i walorach użytkowych. Spełniając oczekiwania klienta, dobieramy optymalne rozwiązania techniczne i sprawdzone materiały.

Drzwi grawerowane

 

Oferujemy szeroki asortyment szklanych drzwi grawerowanych, które doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju wnętrz. Możesz wybrać wzór idealnie pasujący do Twojego mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną ofertą.

Kabiny prysznicowe

 

Wybierając szklane kabiny prysznicowe, z pewnością długo będziesz cieszyć się praktycznym i estetycznym wykończeniem łazienki. Ich niewątpliwą zaletą jest dowolny kształt i wymiar, mogą zostać zamontowane bezpośrednio na brodziku lub na podłodze lub służyć jako parawan nawannowy.

Szkło laminowane

 

Laminowane szkło to niekończące się możliwości estetyczne i architektoniczne. Znajduje szereg zastosowań w branży budowlanej: jako zabudowy szklane, balustrady, schody, zadaszenia, a nawet jako drzwi do wypełnienia frontów czy szaf przesuwnych. Wzbogać swoje wnętrze i kup u nas elementy ze szkła ozdobnego.

Lustra

 

W ofercie posiadamy również duży wybór luster: srebrne, zielone, brązowe, niebieskie, antyczne, weneckie, fazowane, grawerowane, piaskowane i rzeźbione oraz zdobione elementem witrażowym. Wykonujemy także szafy wnękowe z lustrami, dzięki którym zaoszczędzisz przestrzeń w swoim domu.

 

mapkaamk

KONTAKT

 

biuro@amkwnetrze.pl

tel:(+48) 575 445 527

Akacjowa 7, 82-300 Elbląg

 

 

 

images/grafa/meble.jpg

Meble

tworzymy meble na wymiar

View more
images/grafa/drzwi.jpg

Drzwi

bogata oferta drzwi

View more
images/grafa/szklo.jpg

Szkło

szkło ozdobne i dekoracyjne

View more
plenderu